Aktualności

WARSZTAT USTAWIEŃ SYSTEMOWYCH Z ELEMENTAMI PRACY Z TRAUMĄ.

"CZAS NA REORGANIZACJĘ. CZEGO OCZEKUJĘ W NOWYM ROKU?"

 "CZAS NA REORGANIZACJe. CZEGO OCZEKUJe W NOWYM ROKU?"

WARSZTAT USTAWIEN SYSTEMOWYCH Z ELEMENTAMI PRACY Z TRAUMA.

 

10 -12 luty 2017r.


Ku czemu chce pójść? Jakie kroki chcę postawić? Co chcę przywitać, a co pożegnać? Co jest ważne dla mnie i co chcę rozwijać?
Jaki nowy, pomocny sposób działania, chcę wprowadzić w swoje życie, aby je odmienić, dopełnić i zrównoważyć?
Poczatek nowego roku oferuje nam możliwość zatrzymania się na moment i refleksji w jakim kierunku moje życie powinno podążać. Czy jestem na właściwej ścieżce, czy też zataczam kolejne kręgi. Może warto, abym zmienił kurs na inny? Czego potrzebuję: jakiejś konkretnej w tym pomocy , czy też poprowadzę to samodzielnie? Co pomoże mi aktywować mój wewnętrzny kompas?
Na warsztacie bedziemy zadawać te pytania, poszukiwać przestrzeni, w której wartościowe dla nas odpowiedzi mogą się pojawić zarówno wewnątrz jak nas i zewnątrz...

W trakcie warsztatów istnieje możliwość pracy własnej z osobistym problemem, jak również uczestnictwo w charakterze aktywnego obserwatora. Udział w obydwu rolach jest intensywnym i głębokim przeżyciem, inicjującym zmiany w jakości życia oraz wnoszącym nową perspektywę.

PROWADZACY: HEIKO HINRICHS

Jestem dyplomowanym pedagogiem i terapeutą rodzinnym oraz terapeutą pracy z traumą wg Petera Levine - SE (Somatic Experiencing Practitioner). Pracuję z klientami indywidualnymi, parami, rodzinami oraz instytucjami.
Od dwudziestu lat zajmuję się metodą Berta Hellingera. Uczestniczyłem w grupach superwizyjnych B. Hellingera, O. Brinka, G. Webera i innych.
Jestem założycielem Instytutu Terapii Systemowej "Family Affair" w Bremie i "Family Affair Polska" we Wrocławiu, gdzie odbywają się ustawiczne szkolenia dla terapeutów. Prowadzę kursy oraz seminaria w różnych ośrodkach kształcenia, działam także jako superwizor Niemieckiego Towarzystwa Ustawienia Systemowych (DGfS), Międzynarodowego Stowarzyszenia Ustawień Systemowych (ISCA), jestem członkiem Somatic Experiencing Niemcy oraz Europejskiego Stowarzyszenia Somatic Experiencing (EASE), posiadam Europejski Certyfikat w dziedzinie Psychoterapii (ECP).

Cena warsztatu z ustawieniem własnym – 6 9 0 PLN. 

Udział w roli aktywnego obserwatora ( bez pracy wŁasnej ) – 3 9 0 PLN.


Przy wplacie całości kwoty do 13 stycznia cena za warsztat wynosi – 6 3 0 PLN.

W przypadku zgłoszenia się dwóch osób jednocześnie jako obserwatorzy, druga osoba otrzymuje 50 % rabatu.

Cena nie obejmuje noclegów. Pomagamy w ich znalezieniu na terenie Wrocławia. Zapewniamy napoje i przekąski w trakcie trwania warsztatu.

Po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym należy dokonać wpłaty zaliczki do dnia 26 stycznia 2017r. - 390 pln - praca własna, zaś 290 pln w przypadku aktywnego obserwatora.

Proszę o wpłatę zaliczek na konto:
Anna Staszek „ Talenty - Coaching - Relacje”, ul. Chrobrego 17/3, 50- 024 Wrocław
mbank: 43 1140 2004 0000 3602 4659 3956

W przypadku rezygnacji z warsztatów w terminie do 7 dni do rozpoczęcia warsztatu, zaliczka nie ulega zwrotowi. W terminach do 14 dni zwracamy 80 % dokonanej wpłaty, od 14 dni do 7 dni - 50 %
Osoby, które zgłaszają się do pracy własnej obowiązuję uczestnictwo w całości zajęć.

CZAS TRWANIA:
piątek w godzinach 11.00-19.00, sobota – 10.00 - 18.00, w tym dwugodzinna przerwa na obiad oraz niedziela – 10.00-15.00.

MIEJSCE:
centrum Wrocławia, dokładny adres podamy później;


Dodatkowe informacje: Anna Muszczyńska – 518 555 788; Anna Staszek – 501 673 971
w godzinach 10.00 – 17.00 lub mailowo na adres: ustawienia.wroclaw@o2.pl;
 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE – PROWADZACY I ORGANIZATORKI

 

Gallery: