Warsztaty

CYKL WARSZTATÓW :

STOPY NA ZIEMI - HEIKO HINRICHS - UWAŻNE USTAWIENIA SYSTEMOWE  


UGRUNTOWANIE. 
 
15 - 18 LISTOPADA 2018
 

„Stopy na ziem“ z jednej strony oznaczają odnowienie połączenia z Ziemią, naszą naturalną podstawą i podłożem a jednocześnie z naszym ciałem. Z drugiej zaś strony – ten tytuł przypomina nam także o zaufaniu do naszych odczuć i uczuć, do zgody na posiadanie odrębnej opinii i pozycji.

Wielu z nas w szczególności w dzieciństwie doświadczyło braku zaufania, niejasnych, czasem podwójnych komunikatów, które wprowadzały wewnętrzne zamieszanie. Gubiliśmy wtedy poczucie klarowności, pewności oraz spójności, traciliśmy zaufanie do najbliższego otoczenia. 
Podczas naszych cyklicznych warsztatów: “ Stopy na Ziemi“, będziemy uczyć się jak budować zdrowe, chroniące nas granice, odkrywać nasze wnętrze, poszukiwać nowej orientacji wewnątrz i na zewnątrz nas.
Stopy to nasze połączenie z ziemią i ruchem do przodu.
Co się dzieje, kiedy nie mogę się ruszyć ?
Przyjrzyjmy się dokładniej tej blokadzie.
Jaki jest jej charakter? 
Jak wygląda dynamika pomiędzy mną a blokadą? 
Jak wygląda moje "tak" i moje "nie"?
Kiedy skonfrontujemy się z blokadą - możemy precyzyjniej zrozumieć jej strukturę i oddziaływanie na nas. Nie musimy już walczyć z nią. Możemy natomiast sprawdzić, czy jest dla nas wciąż aktualna, czy może już nie? 

Podczas warsztatów pracujemy w z różnymi tematami: z klarownością i zmianą w relacjach, ze znajdywaniem własnego miejsca w systemie rodzinnym, z rewidowaniem i zmianą przekonań, z wzięciem siły od przodków i połączeniem z linią przodków, z kwestiami zdrowia i neutralizowaniem obciążeń, ze stawianiem granic i kochaniem siebie, z pożegnaniem i nowymi początkami, z kwestiami finansowymi i sprawami zawodowymi. 

 

PROWADZĄCY: HEIKO HINRICHS 

Jestem dyplomowanym pedagogiem i terapeutą rodzinnym oraz terapeutą pracy z traumą wg Petera Levine - SE (Somatic Experiencing Practitioner). Pracuję z klientami indywidualnymi, parami, rodzinami oraz instytucjami.

Od dwudziestu lat zajmuję się metodą Berta Hellingera. Uczestniczyłem w grupach superwizyjnych B. Hellingera, O. Brinka, G. Webera i innych.

Jestem założycielem Instytutu Terapii Systemowej "Family Affair" w Bremie i "Family Affair Polska" we Wrocławiu, gdzie odbywają się ustawiczne szkolenia dla terapeutów. Prowadzę kursy oraz seminaria w różnych ośrodkach kształcenia, działam także jako superwizor Niemieckiego Towarzystwa Ustawienia Systemowych (DGfS), Międzynarodowego Stowarzyszenia Ustawień Systemowych (ISCA), jestem członkiem Somatic Experiencing Niemcy oraz Europejskiego Stowarzyszenia Somatic Experiencing (EASE), posiadam Europejski Certyfikat w dziedzinie Psychoterapii (ECP).uczestnictwo z pracą włąsną

 

Cena:

690 PLN uczestnictwo z pracą własną; 

390 PLN aktywny obserwator (bez pracy własnej)

 
Po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym należy dokonać wpłaty zaliczki w ciągu 3 dni – 390 PLN praca własna; 190 PLN aktywny obserwator.

 

Proszę o wpłatę zaliczek na konto: 

Studio Rozwoju - Anna Staszek

mbank: 43 1140 2004 0000 3602 4659 3956

 

W razie rezygnacji w terminach do 14 dni do rozpoczęcia warszatu zwracamy 80 % dokonanej wpłaty, od 14 dni do 7 dni - 50 %. W przypadku rezygnacji z warsztatów w terminie do 7 dni do rozpoczęcia warsztatu, zaliczka nie ulega zwrotowi.

CZAS TRWANIA: czwartek godz.11.00-18.00 piątek-niedziela godz. 10.00-18.00

MIEJSCE: Body4Soul, ul Stysia 45, Wrocław

DODATKOWE INFORMACJE: Anna Muszczyńska – 518 555 788; Anna Staszek – 501 673 971 w godzinach 10.00 – 17.00 lub mailowo na adres: ustawienia.wroclaw@o2.pl; 

ZAPRASZAMY! ZAPRASZAMY! ZAPRASZAMY!