Warsztaty

CYKL WARSZTATÓW :

STOPY NA ZIEMI - HEIKO HINRICHS - UWAŻNE USTAWIENIA SYSTEMOWE  


SPOTKANIE TRZECIE:  od 27 do 30 KWIETNIA 2018r.  P.T.  "JAK ODKRYĆ NAJGŁĘBSZE POTRZEBY I IŚĆ ZA NIMI... "
 
...jeśli Twoje stopy chciałyby poruszyć się do przodu - w zgodzie z ich ruchem - to dokąd chciałyby pójść? Bez zbędnych poświęceń i zahamowań, lecz z własną intuicją i radością, która płynie z ruchu...
Skierujmy nasze ciało na jego własną ścieżkę i odkryjmy jego prawdziwy świat i język... 
 
 
Tytuł  nowego  cyklu warsztatowego jest zaproszeniem uczestników i wszystkich zainteresowanych osób  do połączenia z własną mocą i osobistymi zasobami i talentami. 
„Stopy na ziem“ z jednej strony oznaczają odnowienie połączenia z Ziemią, naszą naturalną podstawą          i podłożem a jednocześnie z naszym ciałem. 
Z drugiej zaś strony – ten tytuł przypomina nam także o zaufaniu do naszych odczuć i uczuć, do zgody na posiadanie odrębnej opinii i pozycji.

Wielu z nas w szczególności w dzieciństwie doświadczało w niektórych sytuacjach braku zaufania, niejasnych, czasem podwojnych komunikatów, które wprowadzały zamieszanie w nas samych. Gubiliśmy wtedy poczucie klarowności, pewności oraz spojności, traciliśmy  zaufanie do najblizszego otoczenia. 
Poczas naszych cyklicznych warszatów: “ Stopy na Ziemi“, bedziemy uczyć się jak budować zdrowe, chroniące nas granice, odkrywać nasze wnętrze, poszukiwać nowej orientacji wewnątrz i na zewnątrz nas.

Podczas warsztatów pracujemy w z różnymi tematami: z klarownością  i zmianą w relacjach, ze znajdywaniem własnego miejsca w systemie rodzinnym, z rewidowaniem i zmianą przekonań, z wzięciem siły od przodków i połaczeniem z linią przodków, z kwestiami zdrowia i neutralizowaniem obciążeń, ze stawianiem granic i kochaniem siebie, z pożegnaniem i nowymi początkami, z kwestiami finansowymi i sprawami zawodowymi. 
 

PROWADZĄCY: HEIKO HINRICHS 

Jestem dyplomowanym pedagogiem i terapeutą rodzinnym oraz terapeutą pracy z traumą wg Petera Levine - SE (Somatic Experiencing Practitioner). Pracuję z klientami indywidualnymi, parami, rodzinami oraz instytucjami.
Od dwudziestu lat zajmuję się metodą Berta Hellingera. Uczestniczyłem w grupach superwizyjnych B. Hellingera, O. Brinka, G. Webera i innych.
Jestem założycielem Instytutu Terapii Systemowej "Family Affair" w Bremie i "Family Affair Polska" we Wrocławiu, gdzie odbywają się ustawiczne szkolenia dla terapeutów. Prowadzę kursy oraz seminaria w różnych ośrodkach kształcenia, działam także jako superwizor Niemieckiego Towarzystwa Ustawienia Systemowych (DGfS), Międzynarodowego Stowarzyszenia Ustawień Systemowych (ISCA), jestem członkiem Somatic Experiencing Niemcy oraz Europejskiego Stowarzyszenia Somatic Experiencing (EASE), posiadam Europejski Certyfikat w dziedzinie Psychoterapii (ECP).


Cena warsztatu z pracą własną – 6 9 0 PLN.
 
Cena dla akywnego obserwatora ( bez pracy własnej) – 3 9 0 PLN

Po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym należy dokonać wpłaty zaliczki w ciągu 3 dni – 390 pln - praca własna lub 290 pln dla aktywnego obserwatora.
 
Proszę o wpłatę zaliczek na konto: 
Anna Staszek „ Talenty - Coaching - Relacje”
mbank: 43 1140 2004 0000 3602 4659 3956


W razie rezygnacji w terminach do 14 dni do rozpoczęcia warszatu zwracamy 80 % dokonanej wpłaty, od 14 dni do 7 dni - 50 %. W przypadku rezygnacji z warsztatów w terminie do 7 dni do rozpoczęcia warsztatu, zaliczka nie ulega zwrotowi.


CZAS TRWANIA: piątek - cały dzień; sobota - cały dzień; niedziela - rano do popołudnia; poniedziałek - cały dzień - w tym około 2-godzinna przerwa na obiad. Konkretne godziny w trakcie ustalania.


MIEJSCE: Wrocław

DODATKOWE INFORMACJE: Anna Muszczyńska – 518 555 788; Anna Staszek – 501 673 971 w godzinach 10.00 – 17.00 lub mailowo na adres: ustawienia.wroclaw@o2.pl; 


ZAPRASZAMY! ZAPRASZAMY! ZAPRASZAMY!