Aktualności

CYKL WARSZTATÓW :

STOPY NA ZIEMI - HEIKO HINRICHS - UWAŻNE USTAWIENIA SYSTEMOWE  


"ŚWIĘTO STÓP - CELEBRACJA UGRUNTOWANIA". 
 
3 - 7 LIPCA 2019 
 
...jeśli Twoje stopy mogłyby poruszyć się do przodu - w zgodzie z ich ruchem - to dokąd chciałyby pójść?
Bez zbędnych poświęceń i zahamowań, lecz z własną intuicją i radością,
która płynie ze świadomego ruchu...
Skierujmy nasze ciało na jego własną ścieżkę i odkryjmy jego prawdziwy świat i język...

------------------------------------------------------------------------------------------
Czy pozwalam sobie świętować drogę, którą już do tej pory przeszedłem? I uznać całą moc, z której korzystałem do tej pory? Aby poklepać się za to po ramionach i uśmiechnąć się przyjaźnie w lustrze? Czy mogę docenić i przyznać, że przeżyłem trudne, groźne i bolesne doświadczenia? Czasami ze wsparciem, ale często sam.
Czy nie nadszedł czas, aby zatrzymać się na chwilę i zorganizować wewnętrzną ucztę. Nie tylko po to, by iść naprzód, aby robić tak wiele, ale po prostu cieszyć się dotychczasowymi osiągnięciami? Aby być szczęśliwym ze sobą tu i teraz.
Ten warsztat sugeruje, żeby to zrobić. Każdy z nas ma inne cele życiowe, ale powinniśmy pamiętać o chwili obecnej, chwili nicnierobienia, o zbiorze już wygranych spraw.
Nasze stopy, całe nasze ciało postawiły nas na tej ścieżce i dla nas samych organizujemy i celebrujemy ten czas.

CO MOŻEMY JESZCZE DOŚWIADCZYĆ I OSIĄGNĄĆ PODCZAS WARSZTATU:
Czasami nadal przyglądamy się ciężarom sytuacji, jakich doświadczyliśmy. Ciężar wciąż wzywa nad do zajęcia się nim i nie możemy pozwolić sobie na taniec i świętowanie naszego życia. Możemy nawet czuć się winni, gdy jest nam „zbyt dobrze”.
Podczas tego warsztatu badamy możliwości oglądu i zmiany takiej postawy. Możemy doświadczyć, w jaki sposób nasze postawy są przenoszone do sfery naszego ciała i jak wpływają na naszą radość życia, odsuwając nas od doświadczanie prawdziwego nurtu życia. Możemy zbadać, jak to myślenie często wynika z nieporozumienia, że nie wolno być nam lepszym od naszych przodków. Lecz tak naprawdę cieszmy się kiedy jest nam łatwiej. Wtedy przychodzi do nas pełne błogosławieństwo.


PROWADZĄCY:  HEIKO HINRICHS 
Jestem certyfikowanym pedagogiem, terapeutą rodzinnym i terapeutą traumy (Somatic Experiencing Practitioner). Pracuję z klientami indywidualnymi, parami, rodzinami i instytucjami.
Od ponad dwudziestu lat pracuję z konstelacjami systemu.
Brałem udział w seminariach Berta Hellingera, Otto Brinka, Guntharda Webera i innych.
Jestem założycielem Instytutu Terapii Systemowej „Family Affair” w Bremie i „Family Affair Polska” we Wrocławiu, gdzie odbywają się warsztaty oraz szkolenia dla terapeutów. Prowadzę kursy i seminaria, jestem terapeutą w Niemieckim Towarzystwie Postaw Systemowych (DGfS), Międzynarodowym Stowarzyszeniu Postaw Systemowych (ISCA)oraz jestem członkiem w Niemieckim Towarzystwie Somatic Experiencing i European Association Somatic Experiencing (EASE), mam Europejski Certyfikat Psychoterapii (ECP).

Cena warsztatu: – 1 2 9 0 PLN przy wpłacie całości kwoty na konto ; 1 3 5 0 PLN przy wpłacie zaliczki w kwocie 7 5 0 PLN płatnej do 3 dni od zgłoszenia uczestnictwa. Reszta kwoty i oraz koszt zakwaterowania 6 2 0 PLN płatny na miejscu.

Proszę o wpłatę zaliczek na konto:
Anna Staszek „ Talenty - Coaching - Relacje”
mbank: 43 1140 2004 0000 3602 4659 3956


W razie rezygnacji w terminach do 14 dni do rozpoczęcia warsztatu zwracamy 80 % dokonanej wpłaty, od 14 dni do 7 dni - 50 %. W przypadku rezygnacji z warsztatów w terminie do 7 dni do rozpoczęcia warsztatu, zaliczka nie ulega zwrotowi.

CZAS TRWANIA: 3 lipca, środa, rozpoczynamy lekkim posiłkiem o godz. 17.00 i kończymy 7 lipca, niedziela, o godz. 15.00 obiadem.

MIEJSCE: Monte Luna, Czarnów k. Kamiennej Góry
Zakwaterowanie w 2, 3 i 4 -osobowych pokojach, wyżywienie wegetariańskie. Cena pobytu około 620 zł.

DODATKOWE INFORMACJE: Anna Muszczyńska – 518-555-788; Anna Staszek – 501 673 971 w godzinach 10.00 – 17.00 lub mailowo na adres: ustawienia.wroclaw@o2.pl;
 

ZAPRASZAMY! ZAPRASZAMY! ZAPRASZAMY!  

 

WARSZTAT USTAWIEŃ SYSTEMOWYCH Z ELEMENTAMI PRACY Z TRAUMĄ.
"CZAS NA REORGANIZACJĘ. CZEGO OCZEKUJĘ W NOWYM ROKU?"
więcej

 "CZAS NA REORGANIZACJe. CZEGO OCZEKUJe W NOWYM ROKU?"

WARSZTAT USTAWIEN SYSTEMOWYCH Z ELEMENTAMI PRACY Z TRAUMA.

 

10 -12 luty 2017r.


Ku czemu chce pójść? Jakie kroki chcę postawić? Co chcę przywitać, a co pożegnać? Co jest ważne dla mnie i co chcę rozwijać?
Jaki nowy, pomocny sposób działania, chcę wprowadzić w swoje życie, aby je odmienić, dopełnić i zrównoważyć?
Poczatek nowego roku oferuje nam możliwość zatrzymania się na moment i refleksji w jakim kierunku moje życie powinno podążać. Czy jestem na właściwej ścieżce, czy też zataczam kolejne kręgi. Może warto, abym zmienił kurs na inny? Czego potrzebuję: jakiejś konkretnej w tym pomocy , czy też poprowadzę to samodzielnie? Co pomoże mi aktywować mój wewnętrzny kompas?
Na warsztacie bedziemy zadawać te pytania, poszukiwać przestrzeni, w której wartościowe dla nas odpowiedzi mogą się pojawić zarówno wewnątrz jak nas i zewnątrz...

W trakcie warsztatów istnieje możliwość pracy własnej z osobistym problemem, jak również uczestnictwo w charakterze aktywnego obserwatora. Udział w obydwu rolach jest intensywnym i głębokim przeżyciem, inicjującym zmiany w jakości życia oraz wnoszącym nową perspektywę.

PROWADZACY: HEIKO HINRICHS

Jestem dyplomowanym pedagogiem i terapeutą rodzinnym oraz terapeutą pracy z traumą wg Petera Levine - SE (Somatic Experiencing Practitioner). Pracuję z klientami indywidualnymi, parami, rodzinami oraz instytucjami.
Od dwudziestu lat zajmuję się metodą Berta Hellingera. Uczestniczyłem w grupach superwizyjnych B. Hellingera, O. Brinka, G. Webera i innych.
Jestem założycielem Instytutu Terapii Systemowej "Family Affair" w Bremie i "Family Affair Polska" we Wrocławiu, gdzie odbywają się ustawiczne szkolenia dla terapeutów. Prowadzę kursy oraz seminaria w różnych ośrodkach kształcenia, działam także jako superwizor Niemieckiego Towarzystwa Ustawienia Systemowych (DGfS), Międzynarodowego Stowarzyszenia Ustawień Systemowych (ISCA), jestem członkiem Somatic Experiencing Niemcy oraz Europejskiego Stowarzyszenia Somatic Experiencing (EASE), posiadam Europejski Certyfikat w dziedzinie Psychoterapii (ECP).

Cena warsztatu z ustawieniem własnym – 6 9 0 PLN. 

Udział w roli aktywnego obserwatora ( bez pracy wŁasnej ) – 3 9 0 PLN.


Przy wplacie całości kwoty do 13 stycznia cena za warsztat wynosi – 6 3 0 PLN.

W przypadku zgłoszenia się dwóch osób jednocześnie jako obserwatorzy, druga osoba otrzymuje 50 % rabatu.

Cena nie obejmuje noclegów. Pomagamy w ich znalezieniu na terenie Wrocławia. Zapewniamy napoje i przekąski w trakcie trwania warsztatu.

Po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym należy dokonać wpłaty zaliczki do dnia 26 stycznia 2017r. - 390 pln - praca własna, zaś 290 pln w przypadku aktywnego obserwatora.

Proszę o wpłatę zaliczek na konto:
Anna Staszek „ Talenty - Coaching - Relacje”, ul. Chrobrego 17/3, 50- 024 Wrocław
mbank: 43 1140 2004 0000 3602 4659 3956

W przypadku rezygnacji z warsztatów w terminie do 7 dni do rozpoczęcia warsztatu, zaliczka nie ulega zwrotowi. W terminach do 14 dni zwracamy 80 % dokonanej wpłaty, od 14 dni do 7 dni - 50 %
Osoby, które zgłaszają się do pracy własnej obowiązuję uczestnictwo w całości zajęć.

CZAS TRWANIA:
piątek w godzinach 11.00-19.00, sobota – 10.00 - 18.00, w tym dwugodzinna przerwa na obiad oraz niedziela – 10.00-15.00.

MIEJSCE:
centrum Wrocławia, dokładny adres podamy później;


Dodatkowe informacje: Anna Muszczyńska – 518 555 788; Anna Staszek – 501 673 971
w godzinach 10.00 – 17.00 lub mailowo na adres: ustawienia.wroclaw@o2.pl;
 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE – PROWADZACY I ORGANIZATORKI

 

Gallery:

 
powrót
WRZESIEŃ 2016
"WSZYSTKO PŁYNIE... BĄDZ NIE. MOJA RELACJA Z BOGACTWEM." WARSZTATY USTAWIEŃ SYSTEMOWYCH Z ELEMENTAMI PRACY Z TRAUMĄ.
więcej

WARSZTATY USTAWIEŃ SYSTEMOWYCH Z

ELEMENTAMI PRACY Z TRAUMĄ.


"WSZYSTKO PŁYNIE... BĄDZ NIE. MOJA RELACJA Z

BOGACTWEM." 

 

23 - 25. 09. 2016 R. 

Jak wygladają moje relacje z pieniedzmi? Czy na pewno czuję się ich właścicielem? Czy są one dla mnie elementem łatwym i pełnym lekkości czy też przynoszącym napięcie? 
Co usłyszałem na ten temat od moich przodków? Jakie były ich doświadczenia? Czy dotyczyły one naturalnego przepływu pieniedzy; czy były one połaczone z miłoscią, bądź z innymi emocjami: nienawiścią, tesknotą naszych przodków. Oczywiście nie tylko takie doświadczenia odnoszą sie do relacji z pieniedzmi. Mogła być też otwartość badź nieświadome ich odrzucenie. Całość przeżyć naszych przodków i doświadczeń decyduje i wpływa na to jak wyglada moj aktualny "cash flow", przeplyw pieniedzy. 
Dodatkowo warto przyjrzeć się: przekonaniom dotyczącym posiadania i doświadczania strat, szczególnie wojennym i migracyjnym oraz tajemnicom rodzinnym dotyczacym pieniedzy i wielu innym elementom. 
Zapraszamy do po eksplorowania fenomenu pieniedzy, naszych zewnetrznych i wewnetrznych relacji z tym dobrem... 
Na warsztacie jest miejsce również dla wszystkich innych osob, które poszukują rozwiązań problemów w każdej innej sferze życia: duchowej i emocjonalnej (zdrowie, praca, finanse, poczucie własnej wartości, trudności emocjonalne...)
W trakcie warsztatów istnieje możliwość pracy własnej z osobistym problemem, jak również uczestnictwo w charakterze aktywnego obserwatora. Udział w obydwu rolach jest intensywnym i głębokim przeżyciem, inicjującym zmiany w jakości życia oraz wnoszącym nową perspektywę.

PROWADZĄCY: HEIKO HINRICHS

Jestem dyplomowanym pedagogiem i terapeutą rodzinnym oraz terapeutą pracy z traumą wg Petera Levine - SE (Somatic Experiencing Practitioner). Pracuję z klientami indywidualnymi, parami, rodzinami oraz instytucjami.
Od dwudziestu lat zajmuję się metodą Berta Hellingera. Uczestniczyłem w grupach superwizyjnych B. Hellingera, O. Brinka, G. Webera i innych.
Jestem założycielem Instytutu Terapii Systemowej "Family Affair" w Bremie i "Family Affair Polska" we Wrocławiu, gdzie odbywają się ustawiczne szkolenia dla terapeutów. Prowadzę kursy oraz seminaria w różnych ośrodkach kształcenia, działam także jako superwizor Niemieckiego Towarzystwa Ustawienia Systemowych (DGfS), Międzynarodowego Stowarzyszenia Ustawień Systemowych (ISCA), jestem członkiem Somatic Experiencing Niemcy oraz Europejskiego Stowarzyszenia Somatic Experiencing (EASE), posiadam Europejski Certyfikat w dziedzinie Psychoterapii (ECP).

CENA WARSZTATU Z USTAWIENIEM WŁASNYM – 6 9 0 PLN; PRZY WPŁACIE CAŁOŚCI OPŁATY DO DNIA 1 WRZEŚNIA CENA WYNOSI - 6 3 0 PLN. 

UDZIAŁ W ROLI AKTYWNEGO OBSERWATORA (BEZ PRACY WŁASNEJ) – 3 9 0 PLN.


W przypadku zgłoszenia się dwóch osób jednocześnie jako obserwatorzy, druga osoba otrzymuje 50 % rabatu.

Cena nie obejmuje noclegów. Pomagamy w ich znalezieniu na terenie Wrocławia. 
Zapewniamy napoje i przekąski w trakcie trwania warsztatu.

Po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym należy dokonać wpłaty zaliczki do dnia 10 września 2016r. - 390 pln - praca własna, zaś 290 pln w przypadku aktywnego obserwatora.

Proszę o wpłatę zaliczek na konto:
Anna Staszek „Talenty - Coaching - Relacje”, ul. Chrobrego 17/3, 50- 024 Wrocław
mbank: 43 1140 2004 0000 3602 4659 3956


W przypadku rezygnacji z warsztatów w terminie do 7 dni do rozpoczęcia warsztatu, zaliczka nie ulega zwrotowi. W terminach do 14 dni zwracamy 80 % dokonanej wpłaty, od 14 dni do 7 dni - 50 %
Osoby, które zgłaszają się do pracy własnej obowiązuję uczestnictwo w całości zajęć.

Czas trwania: piątek w godzinach 11.00-19.00, sobota – 10.00 - 18.00, w tym dwugodzinna przerwa na obiad oraz niedziela – 10.00-16.00.

Miejsce: PRO HUMANE, UL. ŚW. WINCENTEGO 41/4, 50-251 WROCŁAW

Dodatkowe informacje: Anna Muszczyńska – 518 555 788; Anna Staszek – 501 673 971 w godzinach 10.00 – 17.00 lub mailowo na adres: ustawienia.wroclaw@o2.pl;

ZAPRASZAMY SERDECZNIE – PROWADZĄCY I ORGANIZATORKI

 

 

powrót
WARSZTAT: "WSZYSTKO PŁYNIE... BĄDZ NIE. MOJA RELACJA Z BOGACTWEM."
więcej

WARSZTATY USTAWIEŃ SYSTEMOWYCH Z ELEMENTAMI PRACY Z TRAUMĄ.


"WSZYSTKO PŁYNIE... BĄDZ NIE. MOJA RELACJA Z

BOGACTWEM." 

 

 

23 - 25. 09. 2016 R. 

Jak wygladają moje relacje z pieniedzmi? Czy na pewno czuję się ich właścicielem? Czy są one dla mnie elementem łatwym i pełnym lekkości czy też przynoszącym napięcie? 
Co usłyszałem na ten temat od moich przodków? Jakie były ich doświadczenia? Czy dotyczyły one naturalnego przepływu pieniedzy; czy były one połaczone z miłoscią, bądź z innymi emocjami: nienawiścią, tesknotą naszych przodków. Oczywiście nie tylko takie doświadczenia odnoszą sie do relacji z pieniedzmi. Mogła być też otwartość badź nieświadome ich odrzucenie. Całość przeżyć naszych przodków i doświadczeń decyduje i wpływa na to jak wyglada moj aktualny "cash flow", przeplyw pieniedzy. 
Dodatkowo warto przyjrzeć się: przekonaniom dotyczącym posiadania i doświadczania strat, szczególnie wojennym i migracyjnym oraz tajemnicom rodzinnym dotyczacym pieniedzy i wielu innym elementom. 
Zapraszamy do po eksplorowania fenomenu pieniedzy, naszych zewnetrznych i wewnetrznych relacji z tym dobrem... 
Na warsztacie jest miejsce również dla wszystkich innych osob, które poszukują rozwiązań problemów w każdej innej sferze życia: duchowej i emocjonalnej (zdrowie, praca, finanse, poczucie własnej wartości, trudności emocjonalne...)
W trakcie warsztatów istnieje możliwość pracy własnej z osobistym problemem, jak również uczestnictwo w charakterze aktywnego obserwatora. Udział w obydwu rolach jest intensywnym i głębokim przeżyciem, inicjującym zmiany w jakości życia oraz wnoszącym nową perspektywę.

PROWADZĄCY: HEIKO HINRICHS

Jestem dyplomowanym pedagogiem i terapeutą rodzinnym oraz terapeutą pracy z traumą wg Petera Levine - SE (Somatic Experiencing Practitioner). Pracuję z klientami indywidualnymi, parami, rodzinami oraz instytucjami.
Od dwudziestu lat zajmuję się metodą Berta Hellingera. Uczestniczyłem w grupach superwizyjnych B. Hellingera, O. Brinka, G. Webera i innych.
Jestem założycielem Instytutu Terapii Systemowej "Family Affair" w Bremie i "Family Affair Polska" we Wrocławiu, gdzie odbywają się ustawiczne szkolenia dla terapeutów. Prowadzę kursy oraz seminaria w różnych ośrodkach kształcenia, działam także jako superwizor Niemieckiego Towarzystwa Ustawienia Systemowych (DGfS), Międzynarodowego Stowarzyszenia Ustawień Systemowych (ISCA), jestem członkiem Somatic Experiencing Niemcy oraz Europejskiego Stowarzyszenia Somatic Experiencing (EASE), posiadam Europejski Certyfikat w dziedzinie Psychoterapii (ECP).

CENA WARSZTATU Z USTAWIENIEM WŁASNYM – 6 9 0 PLN; PRZY WPŁACIE CAŁOŚCI OPŁATY DO DNIA 1 WRZEŚNIA CENA WYNOSI - 6 3 0 PLN. 

UDZIAŁ W ROLI AKTYWNEGO OBSERWATORA (BEZ PRACY WŁASNEJ) – 3 9 0 PLN.


W przypadku zgłoszenia się dwóch osób jednocześnie jako obserwatorzy, druga osoba otrzymuje 50 % rabatu.

Cena nie obejmuje noclegów. Pomagamy w ich znalezieniu na terenie Wrocławia. 
Zapewniamy napoje i przekąski w trakcie trwania warsztatu.

Po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym należy dokonać wpłaty zaliczki do dnia 10 września 2016r. - 390 pln - praca własna, zaś 290 pln w przypadku aktywnego obserwatora.

Proszę o wpłatę zaliczek na konto:
Anna Staszek „Talenty - Coaching - Relacje”, ul. Chrobrego 17/3, 50- 024 Wrocław
mbank: 43 1140 2004 0000 3602 4659 3956


W przypadku rezygnacji z warsztatów w terminie do 7 dni do rozpoczęcia warsztatu, zaliczka nie ulega zwrotowi. W terminach do 14 dni zwracamy 80 % dokonanej wpłaty, od 14 dni do 7 dni - 50 %
Osoby, które zgłaszają się do pracy własnej obowiązuję uczestnictwo w całości zajęć.

Czas trwania: piątek w godzinach 11.00-19.00, sobota – 10.00 - 18.00, w tym dwugodzinna przerwa na obiad oraz niedziela – 10.00-16.00.

Miejsce: centrum Wrocławia, dokładny adres podamy później

Dodatkowe informacje: Anna Muszczyńska – 518 555 788; Anna Staszek – 501 673 971 w godzinach 10.00 – 17.00 lub mailowo na adres: ustawienia.wroclaw@o2.pl;

ZAPRASZAMY SERDECZNIE – PROWADZĄCY I ORGANIZATORKI

powrót
1 2